Догодило се у нашој школи...

СЕМИНАР "ПРОЈЕКТНА НАСТАВА- ВИШЕ ОД УЧИОНИЦЕ"

04.02.2019. у Паланачкој гимназији одржан је семинар "Пројектна настава- више од учионице".

ПРОСЛАВА ШКОЛСКЕ СЛАВЕ СВЕТИ САВА У ПАЛАНАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ

Као и сваке године, школска слава у нашој школи обележена је свечано. У петак 25.01. у вечерњим сатима у сали Градског позоришта одржана је Свечана академија "Свети Сава у Србији 2019.", а у недељу 27.01. у холу школе обављено је резање славског колача након чега је уприличен коктел у Свечаној сали школе. Домаћини славе су били ученици другог разреда гимназије и њихови професори.

Паланка данас >>>

BEST IN ENGLISH

31.11.2018. у Паланачкој гимназији одржано је такмичење у знању енглеског језика "Best in English". Од укупно 892 школе са укупно 21110 ученика, из 30 земаља, наша школа је заузела 352. место. Од школа из наше земље Паланачка гимназија заузела је 12 место.

© WEB Team Паланачке гимназије, 2019.